Biz Kimiz

Yönetimimiz, 1988 yılından beri inşaat sektöründe ve 1998 yılından beri de mimarlık branşında faaliyet göstermektedir.
Yönetim kurulumuz, ilk, orta, lise ve yüksek öğrenimini tamamen Almanya da tamamlamış ve 1998 yılı Köln Teknik Üniversitesi mezunudur. Mezuniyetinin akabinde muhtelif alman mimarlık ofislerinde çalışmış ve 2001 yılından bu yana Almanya da serbest mimar olarak faaliyet göstermektedir. Almanya da inşaat alanında 28 yıllık ve mimarî alanda 20 yıllık tecrübe birikimine mâliktir.
Kurul yönetimimiz aynı zamanda AutoCAD konstrüktörü (TERTİA Training und Consulting GmbH & Co. KG Sertifikası – Almanya) olup, yeminli almanca tercümanlığı faaliyetleri de yürütmektedir.
Avrupa da onlarca meslekî seminerlere iştirak etmiş ve her yıl muhtelif seminerlere iştirak ile mütemâdiyen meslekî birikimini geliştirip tecdid eden yönetimimizin, tüm bu gayretleri neticede siz kalite-sever müşterilerimizin menfaatine olmakta.

Artık memleketimiz de de mimarî ve inşaat hizmetleri sunmak gayesi ile Onikişubat ilçemizde MİMARLIK OFİSİMİZİN açılışını yaptık. Memleketimize ve Ümmet-i Muhammed'e (SAV) hayırlı olmasını temenni ederiz...

Be-Di Mimarlık Yönetim